Team

Team

Het Jenevermuseum is net als Het Stadsmus en het Modemuseum Hasselt een stedelijk museum. Het Jenevermuseum wordt in zijn werking ondersteund door de vzw Nationaal Jenevermuseum Hasselt.


Conservator
Davy Jacobs
tel. +32 11 23 98 53 - davy.jacobs@hasselt.be

Collectiebeheerder
Joanie Dehullu
tel. +32 11 23 98 52 - joanie.dehullu@hasselt.be

Onthaal en proeflokaal
Josiane Cleuren, Danny Hansen, Bruno Maldoy, Kristel Marechal, Sabine Raymaekers, Sabine Wolfs
tel. +32 11 23 98 60
josiane.cleuren@hasselt.be
danny.hansen@hasselt.be
bruno.maldoy@hasselt.be
kristel.marechal@hasselt.be
sabine.raymaekers@hasselt.be
sabine.wolfs@hasselt.be

Administratie
Sabine Palmans
tel. +32 11 23 98 50 – sabine.palmans@hasselt.be

Museumstoker
Jan Kempeneers
tel. +32 11 23 98 57 – jan.kempeneers@hasselt.be

Collectieregistratie
Tony Damen
tel. + 32 11 98 56 – tony.damen@hasselt.be

Coördinatie stedelijke musea Hasselt

Diensthoofd stedelijke musea Hasselt
Ann Vandeput
tel. +32 11 23 98 58 - ann.vandeput@hasselt.be

Stafmedewerker communicatie en publiekswerking
Tine Rock
tel. +32 11 23 98 55 - tine.rock@hasselt.be

Stafmedewerker publieksbemiddeling en educatie
Joke Smets
tel. +32 11 23 98 64 - joke.smets@hasselt.be

vzw Nationaal Jenevermuseum Hasselt

Voorzitter
Prof. dr. Patrick Reygel

Ondervoorzitter
Livin Kelles

Secretaris
Tony Hermans

Penningmeester
Kelly Cleenders

Raad van bestuur
Peter Berx, Jacques Collen, Bernard Filliers, Chantal Gheysen, Carl Mathys, Willy Smeets, Louis Schrevens, Lieven Stevens, Rolf Sterckx, Alexis Van Brabant, Michel Verdonck

Klankbordgroepen
Klankbordgroep publiekswerking & educatie
Klankbordgroep stoken