Team

Team

Het Jenevermuseum is net als Het Stadsmus en het Modemuseum Hasselt een stedelijk museum. Het Jenevermuseum wordt in zijn werking ondersteund door de vzw Nationaal Jenevermuseum Hasselt.


Directeur
Davy Jacobs
tel. +32 11 23 98 53 - davy.jacobs@hasselt.be

Conservator
Joanie Dehullu
tel. +32 11 23 98 52 - joanie.dehullu@hasselt.be

Onthaal en proeflokaal
Marleen Gybels, Danny Hansen, Margot Lemoine, Bruno Maldoy, Kristel Marechal, Sabine Wolfs
tel. +32 11 23 98 60
marleen.gybels@hasselt.be
danny.hansen@hasselt.be
margot.lemoine@hasselt.be
bruno.maldoy@hasselt.be
kristel.marechal@hasselt.be
sabine.wolfs@hasselt.be

Administratie
Sabine Palmans
tel. +32 11 23 98 50 – sabine.palmans@hasselt.be

Museumstoker
Jan Kempeneers
tel. +32 11 23 98 57 – jan.kempeneers@hasselt.be

Collectiemdewerker
Tony Damen
tel. + 32 11 98 56 – tony.damen@hasselt.be

Coördinatie Musea Hasselt

Diensthoofd Musea Hasselt
Ann Vandeput
tel. +32 11 23 98 58 - ann.vandeput@hasselt.be

Stafmedewerker communicatie
Tine Rock
tel. +32 11 23 98 55 - tine.rock@hasselt.be

Stafmedewerker publieksbemiddeling
Joke Smets
tel. +32 11 23 98 64 - joke.smets@hasselt.be

vzw Nationaal Jenevermuseum Hasselt (vriendenvereniging)

Voorzitter
Prof. dr. Patrick Reygel

Ondervoorzitter
Livin Kelles

Secretaris
Tony Hermans

Penningmeester
Kelly Cleenders

Raad van bestuur
Peter Berx, Jacques Collen, Bernard Filliers, Chantal Gheysen, Carl Mathys, Willy Smeets, Louis Schrevens, Lieven Stevens, Rolf Sterckx, Alexis Van Brabant, Michel Verdonck

Klankbordgroepen
Klankbordgroep publiekswerking
Klankbordgroep stoken